Atribuită Cumpărare directă

Sticla Far Mercedes DREAPTA 8264510 - 1bc, 120.1600lei; Ulei T90 3l - 3bc, 19.0767lei; Solutie Spalat Parbriz Vara Antiinsecte 5L 397049 - 10bc, 3.7820lei; Spray Curatat Frana WURTH 750ml - 1bc, 11.9300lei; Silicon High Temp Auto 280 Ml - 1bc, 20.0800lei; Diluant D509 Ref 0.9L - 2bc, 4.9600lei; Filtru Disecator K096837K50 - 1bc, 316.7200lei; Corp DN13 2SN Non Schiv Nemod.Alim. - 1bc. 5.6300lei; Racord AGR D13 FE G 1/2 - 1bc, 11.1800lei; Prestari Servicii-Manopera furtun - 3bc, 8.4033lei;

Număr anunț
DA25670643
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI 20330054)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
615,88 RON
Valoare atribuită
615,88 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

615,88 RON

din 615,88 RON estimat