Atribuită Cumpărare directă

INCHRIERE CAMIOANE TRANSPORT CONTAINERE CU SOFER 6.00 LEI/KILOMETRU INCARCATURA MAXIM 20 TONE 3 CURSE X 260 KM

Număr anunț
DA25699971
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE TOPLIŢA (CUI 38585484)
Furnizor / câștigător
TREFOREX SRL (CUI 16035706)
Cod CPV
60181000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.680 RON
Valoare atribuită
4.680 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.680 RON

din 4.680 RON estimat