Atribuită
Cumpărare directă
Admnistratia Unitatilor de Invatamant Preuniversitar si Unitatilor Sanitare Publice Sector 1 intentioneaza sa achizitioneze servicii actualizare expertiza tehnica pentru obiectivul de investitii „Lucrări de reabilitare și modernizare construcție existentă la Școala Specială nr. 10” situată în str. General Berthelot nr. 20, Sector 1, București. Cerinte conform caiet sarcini atasat
- Număr anunț
- DA25702924
- Autoritate contractantă
- Administratia Unitatilor de Invatamant Preuniversitar si Unitatilor Sanitare Publice - Sector 1 (CUI 26363506)
- Furnizor / câștigător
- PBG MANAGEMENT & ENGINEERING SRL (CUI 30213957)
- Cod CPV
- 71319000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.000 RON
- Valoare atribuită
- 90.000 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.