Atribuită Cumpărare directă

Articole birotica papetarie

Număr anunț
DA25693579
Autoritate contractantă
Comisia Nationala pentru Controlul Activitatilor Nucleare (CUI 10792013)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
816,89 RON
Valoare atribuită
816,89 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

816,89 RON

din 816,89 RON estimat