Atribuită Cumpărare directă

SELGROS SUNCA PORC FIARTA KG X16 KG X 12,25 LEI PARIZER KG SELGROS X 15 KG X16,86 LEI

Număr anunț
DA25703079
Autoritate contractantă
COMPLEXUL REZIDENTIAL "SFANTA MARIA" BRAILA (CUI 39003266)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15131700-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
448,90 RON
Valoare atribuită
448,90 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

448,90 RON

din 448,90 RON estimat