Atribuită
Cumpărare directă
Meraki MR70 Cloud Managed AP - 10 buc.; Mera Alimentator 12V AP - 10buc.; Cutie hidroizolata pentru conexiuni - 10 buc.; Configurare si setare router/server access internet - 1 buc.; Configurare si setare Controller gestionare retea wifi - 1 buc.; Configurare si setare portal captiv - 1 buc.; Editare html portal captiv - 1 buc; Intergrare certificat https - 1 buc.; Configurare si setare Access pointuri,802.1x /AP - 10 buc.; Configurare si setare retea (suport tehnic de la distanta) - 1 buc.; Testare retea+ setari finale - 1 buc.; Manopera instalare AP uri, suporti, cutie hidroizolata, bransamente - 1 buc instalate conform caietului de sarcini .
- Număr anunț
- DA25692985
- Autoritate contractantă
- Comuna Ciucurova (CUI 4508592)
- Furnizor / câștigător
- ELEMCO PLUS SRL (CUI 24453939)
- Cod CPV
- 32420000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.900 RON
- Valoare atribuită
- 60.900 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.