Atribuită Cumpărare directă

100857575 6426227000403 COT PPR FI 20 1 PE 2 2.21 6 Buc 100874001 5948784000302 CONECTOR TRECERE D100 PVC 110 PP 11.72 2 Buc 100863490 3800879120826 *BOILER TERMOELECTRIC TESY 80 LITRI 452.94 1 Buc 100861665 5949005752253 PIEDESTAL PENTRU LAVOAR 58 CM 29.41 4 Buc 100861664 5949005752239 LAVOAR 58 CM 51.68

Număr anunț
DA25703056
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGICPONTICA (CUI 4701061)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
710,66 RON
Valoare atribuită
710,66 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

710,66 RON

din 710,66 RON estimat