Atribuită
Cumpărare directă
COD 70551605 Prelungitor prelungitoare SCHUKO 6 prize 5 m metri cu intrerupator si buton reset cablu 3x1,5mm TED Lungime cablu (m): 5 Sectiune cablu (mm): 3 x 1,5 Nr. prize: 6 Amperaj (A): 16 Putere max. (W): 3680 Tensiune alimentare (V): 230 Intrerupator: Da Material: Plastic Protectie la suprasarcina / Protectie varfuri tensiune / Protectie copii PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA25693644
- Autoritate contractantă
- Comisia Nationala pentru Controlul Activitatilor Nucleare (CUI 10792013)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 31224810-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 305,50 RON
- Valoare atribuită
- 305,50 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.