Atribuită Cumpărare directă

Furnizare (pachet) ACUMULATORI conform ADV 1147869/19.05.2020, pentru SDEE TN - Sucursala Bistrita.

Număr anunț
DA25686078
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI 14476722)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
31434000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.457,14 RON
Valoare atribuită
3.457,14 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.457,14 RON

din 3.457,14 RON estimat