Atribuită Cumpărare directă

MOTOR FRANKLIN 4KW/380V/4+FISA = 2 buc. ; MOTOR FRANKLIN 5KW +FISA = 1 buc.

Număr anunț
DA25710076
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
Furnizor / câștigător
RALDO ELECTRIC SRL (CUI 28421964)
Cod CPV
31110000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.331,60 RON
Valoare atribuită
10.331,60 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.331,60 RON

din 10.331,60 RON estimat