Atribuită Cumpărare directă

Radiator tip panou de otel 22x600x1200cm - montaj inclus

Număr anunț
DA25699321
Autoritate contractantă
Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
Furnizor / câștigător
INSTAL AXY INDUSTRY SRL (CUI 13906805)
Cod CPV
44621110-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
642,47 RON
Valoare atribuită
642,47 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

642,47 RON

din 642,47 RON estimat