Atribuită
Cumpărare directă
400g boromir cz cr cacao,1l sole uht 3.6,140g zuzu iaurt nat 3,1x30 oua m aro,cca 2.5kg aro cascaval calup,940g mc sal icre hering,1000g aro fasole verde,400gr lego fruct fasole galbena,1000g aro mazare verde,malina gusa cu boia si usturoi,aro kaiser afum,aro muschi file,mc ciolan afumat dezosat,fox carnati porc afumati,pulp vita f os vacum global,cotlet porc dezosat interim,ceapa porc f os interim,spata de porc dez interim,scaricica interim,1kg burta vita fid alim,10kg pulpe pui spate,macrou atlantic,mere idared,usturoi 500g,varza rosie,marar,patrunjel,ceapa galbena,morcovi,rosii,praz,varza nou,700g aro compot cirese,2550g aro ciuperci taiate,800g aro pasta de tomate 24,8525g salata vinete,200g bucegi pate porc,1l aro ulei fl soarelui,1kg coronita z punga,400g baneasa fidelini,5kg ethras fasole alba,8g fl cimbru,1kg raftul bunicii malai extra,10ml orlando esenta rom,10ml orlando esenta lamaie,45g pufuleti simpli sare,1kg prune deshidratate,56g bisc cr cacaco,300g praj crema lamaie,250g amandina boromir,180gpatiseri croisant cacao,36g eugenia,400g aro piscoturi,200g fl halva fl soarelui,75g halvita alune,40g nuga cu accao
- Număr anunț
- DA25702825
- Autoritate contractantă
- CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 12269739)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.345,01 RON
- Valoare atribuită
- 2.345,01 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.