Atribuită Cumpărare directă

Servicii de publicitate si informare conform caiet sarcini: -realizarea a unui anunț de presă în ziar online, cu privire la începerea proiectului ; -realizarea și amplasarea a două panouri temporar de publicitate — care vor fi amplasate pe întreaga perioadă a execuției lucrărilor; -realizarea și amplasarea a două plăci permanente — care vor fi amplasate pe întreaga perioadă de monitorizare a proiectului. -realizarea a 250 autocolante -realizarea a unui anunț de presă în ziar online, cu privire la finalizarea proiectului. -se vor respecta prevederile Caietului de Sarcini anexat precum si prevederile Manualului de Identitate Vizuala POR 2014-2020

Număr anunț
DA25711259
Autoritate contractantă
ORASUL MACIN (CUI 3839156)
Furnizor / câștigător
LETTER POINT SRL (CUI 34402010)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.300 RON
Valoare atribuită
8.300 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.300 RON

din 8.300 RON estimat