Atribuită Cumpărare directă

Achiziționare rechizite necesare desfășurării activității echipei de proiect RO-BG 827, conform comandă. Prin acceptarea prezentei solicitari de catre furnizor, se subintelege acceptarea tuturor caracteristicilor tehnice minimale anexate.

Număr anunț
DA25683658
Autoritate contractantă
Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.455,95 RON
Valoare atribuită
3.455,95 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.455,95 RON

din 3.455,95 RON estimat