Atribuită
Cumpărare directă
100850005 5946036044265 EMAIL CASABELLA ALBS. DESCHIS 0.75L 13.03 2 Buc 100850029 5946036044258 EMAIL CASABELLA GALBEN 0.75L 13.03 2 Buc 100850025 5946036044234 EMAIL CASABELLA ROSU 0.75L 13.03 2 Buc 100850023 5946036044227 EMAIL CASABELLA PORTOCALIU 0.75L 13.03 2 Buc 100850016 5946036044067 EMAIL CASABELLA VERDE DESCHIS 0.75L 13.03 2 Buc 100873061 5946036004641 SOLVOXOL 1L 14.71 2 Buc 101086604 5946062011514 DANKE METAL PRIMER GREY 0.75L 12.54 2 Buc 100741440 3663602994510 ROABA METALICA 90L ROATA PLI 108.40 2 Buc
- Număr anunț
- DA25716132
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
- Furnizor / câștigător
- BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 401,55 RON
- Valoare atribuită
- 401,55 RON
- Data publicării
- 29.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.