Atribuită Cumpărare directă

Cel mai stiut ziar, Rasunetul, este primul cotidian din viata judetului Bistrita-Nasaud. Aparem zilnic, de marti pâna sâmbata ( 5 aparitii pe saptamâna), în 12 pagini, din care 4 color. Conform datelor oficiale de la Posta Româna si difuzorii de presa suntem cel mai vândut ziar din judet. Profilul publicatiei noastre este unul de informare generala, cu materiale din domeniul administrativ, social, economic, cultural, politic, sport.

Număr anunț
DA25693303
Autoritate contractantă
Comuna Sieu Magherus (Consiliul local Sieu Magherus) (CUI 4426972)
Furnizor / câștigător
RASUNETUL MEDIA S.R.L. (CUI 42110009)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179,40 RON
Valoare atribuită
179,40 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179,40 RON

din 179,40 RON estimat