Atribuită Cumpărare directă

1. Chitantier A6/3 ex., 50set/carnet 50 buc. x 4.50 2. Indigo Pelikan 500H 100 coli/top 1 buc. x 33.53 3. File plastic 100/set 4 buc. x 8.40 4. Biblioraft plastifiat 7.5 cm 70 buc. x 5.80 5. Dosar plastic cu sina 200 buc. x 0.51

Număr anunț
DA25678186
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
749,13 RON
Valoare atribuită
749,13 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

749,13 RON

din 749,13 RON estimat