Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant pe baza de clor folosit la igenizarea diferitelor suprafete .Poate fi utilizat in amestec cu apa si solutii pardosel Dr.Stephan Marino.Produsul ambalat in recipient de 5litri insotit de aviz Ministerul Sanatatii Comisia de Sanatate.Gama virucide ,bactericide.
- Număr anunț
- DA25709962
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr.1 Bals (CUI 12938965)
- Furnizor / câștigător
- DEOLUX DETERGENŢI S.R.L. (CUI 39362243)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.098 RON
- Valoare atribuită
- 1.098 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.