Atribuită
Cumpărare directă
SPAU (1A+1R ) -2 electropompe submersibile cu rotor vortex pentru apa uzata Compatta Pro 50-2/220T ( 2 buc ) - pasaj liber 50 mm , refulare 2 “ Qmax = 39 mch ; Hmax = 17,5 mCA; P= 2.2 kw - tablou electric de comanda si control pentru 2 electropompe 2X 4 Kw , toate protectiile incluse - plutitori electrici 3 buc - sistem hidraulic compus din picioare de pardoseala, clapeti apa uzata, bari de ghidaj,lant, piesa confluenta. cf oferta cu nr la cao. nr. 9797/26.05.2020
- Număr anunț
- DA25709976
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- HIDROSUD SRL (CUI 24884931)
- Cod CPV
- 42122220-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.857,02 RON
- Valoare atribuită
- 11.857,02 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.