Atribuită
Cumpărare directă
Cod Articol Descriere Articol Cantitate U.M. Pret Unitar UHCM509B APA PEPTONATA TAMPONATA 500GR-25L 1 BOX 94 UHCM1092B MEDIU CROMOGENIC SALMONELLA, 9.3 L, 500GR 1 FL 1,000.00 UHSR181E SUPLIMENT CU NOVOBIOCIN 10 FIOLE 1 BOX 110 UHSR194E SUPL.SEL.SALMONELLA 10FIOLE****** 1 BOX 180 1384
- Număr anunț
- DA25704854
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR MURES (CUI 4322726)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.384 RON
- Valoare atribuită
- 1.384 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.