Atribuită Cumpărare directă

Pachet cartuse originale ink+toner Cartus CF210A bk – 2 buc Cartus CF211A cy – 1 buc Cartus CF212A mag – 1 buc Cartus CF213A yell – 1 buc Cartus HP 932 bk – 1 buc Cartus HP 932 XL bk – 1 buc Cartuse HP 933 XL cy, mag, yell Cartus PG 545 XL – 1 buc

Număr anunț
DA25717262
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI 1869096)
Furnizor / câștigător
GAMA INK SERVICE SRL (CUI 17741882)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.472,27 RON
Valoare atribuită
2.472,27 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.472,27 RON

din 2.472,27 RON estimat