Atribuită
Cumpărare directă
1 Amestec legume congelate kg 10,00 6,00 2 Bere fara alcool doza 500ml buc 240,00 1,30 3 Cafea la plic 1,8g buc 10.200,00 0,21 4 Delikat legume kg 30,00 19,99 5 Margarina tartinabila 500g buc 240,00 2,46 6 Napolitane simple vrac kg 30,00 7,56 7 Oua de consum buc 1.020,00 0,41 8 Zahar kg 150,00 2,75
- Număr anunț
- DA25719289
- Autoritate contractantă
- Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica Calugareni (CUI 4322807)
- Furnizor / câștigător
- VICONSIT SRL (CUI 23067689)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.761,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.761,60 RON
- Data publicării
- 01.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.