Atribuită Cumpărare directă

INLOCUIT: -anvelopa all season Barum 205/55R16 91H 4 buc Total piese: 1195,06 ron

Număr anunț
DA25692687
Autoritate contractantă
APIA -CENTRUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 20822596)
Furnizor / câștigător
EUROPARTS SERVICES SRL (CUI 14686414)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.195,06 RON
Valoare atribuită
1.195,06 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.195,06 RON

din 1.195,06 RON estimat