Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta in implementarea proiectelor de infrastructura.

Număr anunț
DA25716740
Autoritate contractantă
Comuna Buda (CUI 3662444)
Furnizor / câștigător
Andrei G.M. Florentina (CUI 32146307)
Cod CPV
79411000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.321,88 RON
Valoare atribuită
9.321,88 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.321,88 RON

din 9.321,88 RON estimat