Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia de servicii de reparare si intretinere echipament informatic ce se utilizeaza pentru fotocopiere, scanare si imprimare documentein cadrul birourilor din subordinea DGASPC VRANCEA, prin incheierea unui contract de servicii incepand cu 01.05.2020 pana la 30.06.2020, in valoare de 21.100 lei fara TVA.
- Număr anunț
- DA25714391
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- DATAPHONEDIVISION SRL (CUI 25661164)
- Cod CPV
- 50312000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.100 RON
- Valoare atribuită
- 21.100 RON
- Data publicării
- 29.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.