Atribuită Cumpărare directă

Denumire MA Cant. UV -------------------------- -- -------- ---- PERSIL GEL FR.SILAN 60SP BU 1 1 PERWOLL RENADVANCED BLACK BU 1 1 ALUFIX SACI MENAJ 240L 10 RE 2 1 ALUFIX SACI MENAJERI 60L RL 2 1 ENDLESS CAPACE PAH.25BUC BU 1 1 ROMDIST PAHAR PET TR 250M BU 1 1 ROMDIST.PAH.CAR.MANER175M PG 2 1 GREIN.PALETI.CAFEA 100BU/ BU 2 1 NEVE PROSOP PROFESIONAL Z BU 1 5 FIORE ROLE C.ALBE 2STR 8B BU 2 1 REGINA PRO.HAR.XXL 2STR2+ BU 1 1 HYGIENIUM SERV.ANTIB.15BU BU 2 1 FARMEC LOT.IGIENIZ.MAINI BU 2 1 CLINEO REZ.SAP.LIC.500ML BU 1 1 DETTOL SAPUN LICHID CHAM. BU 1 1 BUCOVINA APA IZVOR 5,0PE ST 2 2 BANDA AVERTIZARE ALB/ROSU BU 1 1 IND.PASTRATI DISTANTA SOC BU 1 1 IND.PROT.OBLIGATORIE CAI BU 1 1 IND.SPALAREA OBLIGATORIE BU 1 1 INDIC.SPALAREA MAINILOR-V BU 1 1 DYBANIO DISP. HARTIE ALB BU 2 1 HIP.FOLIE STR20 MICR.ALB. BU 1 1 SANDISK USB/16GB CRUZER S BL 4 1 AEROMA OD.STICLA 5ML ORHI BU 1 1 LITTLE JOE OD. AUTO GREEN BU 1 1

Număr anunț
DA25674411
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 ROSIA (CUI 20210880)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587,57 RON
Valoare atribuită
587,57 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

587,57 RON

din 587,57 RON estimat