Atribuită
Cumpărare directă
Saci galbeni PE "Pericol Biologic" 520 x 700 mm(60 litri)pentru deseuri rezultate din activitatile medicale; Sacii respecta normele impuse de Ministerul Sanatatii si Familiei impuse prin Ordinul nr. Ordinul nr. 1226 / 2012 publicat in Monitorul Oficial nr 855 din data de 18.12.2012, avand grosimea polietilenei din care sunt confectionati de 50-70 microni produsul are certificat ADR.(IPROCHIM) CUTIE incinerare 20 L (5KG) BIOSAFE: carton triplu strat din care stratul interior confera acestei cutii o mare putere de ardere, fapt ce asigura o distrugere totala a continutului; fiecare cutie este prevazuta cu sac din plastic pentru a asigura protectie maxima; sacii respecta normele impuse de Ministerul Sanatatii si Familiei impuse prin Ordinul nr. 1226 / 2012 publicat in Monitorul Oficial nr 855 din data de 18.12.2012; marcati cu pictograma „Pericol biologic”; forma paralelipipedica, cu mâner si fanta izolanta, cu instructiuni de folosire inscriptionate pe cutie si cu semne avertizoare privind continutul acestora; marcate cu pictograma “Pericol biologic”
- Număr anunț
- DA25715266
- Autoritate contractantă
- Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI 15788340)
- Cod CPV
- 19640000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 276,50 RON
- Valoare atribuită
- 276,50 RON
- Data publicării
- 29.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.