Atribuită
Cumpărare directă
SECTIUNI MICROSCOPICE SISTEMUL ENDOCRIN, Buc 1, 90lei; SECTIUNI MICROSCOPICE SISTEMUL RESPIRATOR, Buc 1, 90lei ; SECTIUNI MICROSCOPICE GIMNOSPERME, Buc 1, 140 lei; SECTIUNI MICROSCOPICE PASARI SI MAMIFERE, Buc 1, 120.17 lei; Set 10 sectiuni microscopice - PROTOZOARE, Buc 1, 94 lei.
- Număr anunț
- DA25714256
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV (CUI 29356902)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39162100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 534,17 RON
- Valoare atribuită
- 534,17 RON
- Data publicării
- 29.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.