Atribuită Cumpărare directă

trandafiri la ghiveci diferite culori,pretul este de16,52 fara tva,tva-ul fiind de 09 la suta

Număr anunț
DA25678000
Autoritate contractantă
Comuna Udesti (CUI 4327510)
Furnizor / câștigător
CONIFER GARDEN SRL (CUI 29585612)
Cod CPV
03120000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,80 RON
Valoare atribuită
247,80 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,80 RON

din 247,80 RON estimat