Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA Sonde naso-gastro-intestinala - Set pentru nutriție enterală prin gastrostomie percutană, compus din: sondă PEG din poliuretan, CH/FR 20, lungime 35 cm, radioopacă, scală de marcaj, placă din cauciuc siliconat, radioopacă, pentru fixare la peretele intern abdominal, bisturiu de unică utilizare, canulă de puncție, placă din cauciuc siliconat, radioopacă, pentru fixare la peretele extern abdominal, bobină cu fir dublu de ghidaj, clemă, adaptor conic pentru seringi și catetere, conector ENFit (în conformitate cu noul standard internațional pentru siguranță ISO 80369-3), sterilizare EO. Ambalaj: cutie x 1 cutie

Număr anunț
DA25672183
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat