Atribuită Cumpărare directă

ALUFIX SACI MEN.INC.60L 1 ONDA HART.IG.2STR40BUC HYGIENIUM GEL ANTIBACT.85 ARTMARCH VIZIERA PROTECTI

Număr anunț
DA25673829
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SARATA (CUI 23295067)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,37 RON
Valoare atribuită
256,37 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256,37 RON

din 256,37 RON estimat