Atribuită Cumpărare directă

1 TUB NEON LED 18W BUC 10 10.92 109.24 20.76 2 TUB NEON LED 36W BUC 10 12.61 126.05 23.95 3 SURUB BUC 20 0.17 3.36 0.64 4 SURUB BUC 20 0.12 2.35 0.45 5 TUB TERMOCONTRACTABIL BUC 2 2.94 5.88 1.12 6 PIULITA M4 BUC 40 0.03 1.34 0.26 7 Racord flexibil 3/8 3/8 BUC 1 6.30 6.30 1.20 8 HOLSURUB 4*30 BUC 15 0.25 3.78 0.72 9 PIULITA M4 BUC 15 0.04 0.63 0.12 10 DISC TAITA ,METAL BOSCH BUC 1 3.53 3.53 0.67 11 PRIZA DUBLA ST BUC 1 10.92 10.92 2.08 12 DISC DE SLEFUIT BUC 1 8.40 8.40 1.60 13 HARTIE ABRAZIVA M 1 2.52 2.52 0.48 14 BATERIE LAVOAR BUC 1 31.93 31.93 6.07 15 Baterie Dus BUC 1 54.62 54.62 10.38 16 TUB NEON LED 18W BUC 1 10.92 10.92 2.08

Număr anunț
DA25715529
Autoritate contractantă
Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
Furnizor / câștigător
SC Cimpan CV IMPEX SRL (CUI 12529456)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
381,81 RON
Valoare atribuită
381,81 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

381,81 RON

din 381,81 RON estimat