Atribuită
Cumpărare directă
TERMOSCANER PORTABIL HIKVISION DS-2TP31B-3AUF- Thermal:rezolutie detector termic :160 × 120 ; rezolutie display 2.4 inch : 320x240, acuratete determinare: ±0.5℃, Range thermal :30-45℃ Installation height:1.5m Face distance:1.0m , temp.de lucru: 10-35 ℃,
- Număr anunț
- DA25670644
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.855 RON
- Valoare atribuită
- 3.855 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.