Atribuită Cumpărare directă

Achizitia, prin incheierea unei comenzi -contract, a serviciilor de remediere la echipamentul de implicuire carduri CardMail 3000, seria M10611, din locatia DGP-CNUPPE, Calea Floreasca, nr.202, Bucuresti. Se vor remedia defecţiunile constatate prin RS13422 la echipamentul cu seria M10611 si se vor efectua probe, in vederea functionarii corespunzatoare a echipamentului.

Număr anunț
DA25653631
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.595,75 RON
Valoare atribuită
14.595,75 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.595,75 RON

din 14.595,75 RON estimat