Atribuită
Cumpărare directă
Formularele de tipizate vor fi in conformitate cu Ordinul MEN nr. 4916/26.08.2018 privind organizarea și desfășurarea examenului de Evaluării Naționale pentru elevii clasei a VIII-a, Ordinul MEN nr. 4950/2019 privind organizarea și desfășurarea examenului de Bacalaureat national și conform adresei MEC nr. 2420 din 15.05.2020 privind aprobarea formularului de tipizat aferent examenelor in cauza. Un membru al comisiei va prezenta tipografiei modelul de tipizat. După imprimarea modelului standar va fi prezentat de catre dumneavoastra comisiei, urmand ca tipărirea să se facă numai după aprobarea acestuia ca " Bun de tipar".
- Număr anunț
- DA25714154
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN SALAJ (CUI 5546225)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO-PRINT S.R.L. (CUI 15343139)
- Cod CPV
- 22822200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.856 RON
- Valoare atribuită
- 7.856 RON
- Data publicării
- 29.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.