Atribuită Cumpărare directă

Condica prezenta duplex A4 60 file, Manusi 100 buc/cutie, 50perechi, Masca unica folosinta, 50 buc/set

Număr anunț
DA25646226
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR-CENTRUL FINANCIAR NR. 36 GALATI (CUI 13845090)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,90 RON
Valoare atribuită
335,90 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335,90 RON

din 335,90 RON estimat