Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie pachet curatenie Dezinfectant Gel Higeea 0.5L pompita 10 45 Prosoape V albe 150/set 2strat celuloza Premium 40 6.5 Dispenser plastic pentru prosoape intercalat tip V 4 50.9 Dezinfectant desinclor 5KG 4 39 Tablete cloramina 1Kg 300buc/cutie Biclosol 2 125 ASEVI Gerpostar dezinfectant 750ml cu pulverizator 5 14.9 Termometru cu infrarosu Berrcom 1 230 Indicator distanta persoane 2 m 5 7 Pres mocheta, 60x40 cm, Comb verde 5 13.9 Masca medicinala 3 straturi 250 1.9 Folie protectie A4 100/set Noki 35 microni 2 7.4
- Număr anunț
- DA25684256
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CARAULA (CUI 15057617)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.218,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.218,40 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.