Atribuită
Cumpărare directă
1 PROSOAPE V VERZI 250buc 20set/bax 1strat STANDARD bax 2.00 X 66.19 RON fara TVA / bax 2 AMIANO MINI JUMBO ALB 12/bax 2strat A bax 10.00 X 49.68 RON fara TVA / bax 3 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 2.00 X 221.13 RON fara TVA / buc 4 DR.STEPHAN FRESC DEZINFECTANT DETERGENT PARDOSELI 5L buc 8.00 X 96.30 RON fara TVA / buc 5 MSV MICROFIBRA PENTRU INTREAGA CASA buc 10.00 X 5.11 RON fara TVA / buc 6 MSV LAVETA BUMBAC ALBA buc 10.00 X 1.90 RON fara TVA / buc
- Număr anunț
- DA25647686
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BISTRITA (CUI 22163220)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.911,94 RON
- Valoare atribuită
- 1.911,94 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.