Atribuită Cumpărare directă

Stingator P6 incarcat cu 6 kg. pulbere. Se utilizeaza la mijloacele de transport auto si CF,statii peco,magazine,magazii,depozite,centrale termice,nave,echipamente electrice cu tensiune pana la 1000 V. Detine toate autorizatiile,certificatele si agrementele cerute de legislatia actuala.

Număr anunț
DA25647923
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 23 (CUI 5197605)
Furnizor / câștigător
COMSTING RADU SRL (CUI 17562747)
Cod CPV
35111300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat