Atribuită Cumpărare directă

Servicii de traducere autorizata conform caiet de sarcini nr.1599/14.05.2020 si contract .Durata contractului este pana la data de 31.12.2020, cu posibilitatea de prelungire a acestuia cu inca 4 luni. Prelungirea contractului se va face in conditiile mentinerii pretului convevit initial in oferta financiara si contractul de achizitie publica.

Număr anunț
DA25647387
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii BRASOV (CUI 13592877)
Furnizor / câștigător
LINGUAPRO LANGUAGE SOLUTIONS SRL (CUI 36332043)
Cod CPV
79530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.384 RON
Valoare atribuită
40.384 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.384 RON

din 40.384 RON estimat