Atribuită Cumpărare directă

Rovinieta electronica vehicule categoria A, valabilitate 12 luni DJ10JZC- perioda de valabilitate va incepe cu data de 25.05.2020

Număr anunț
DA25646200
Autoritate contractantă
Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22453000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,94 RON
Valoare atribuită
113,94 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,94 RON

din 113,94 RON estimat