Atribuită Cumpărare directă

Masca de unica folosinta in trei starturi, cu trei pliuri din material TNT albastru hidrofobat si alb. Cu elastic rotund, suav, care nu jeneza.

Număr anunț
DA25654892
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
Furnizor / câștigător
JIM PROD SRL (CUI 6491527)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.090 RON
Valoare atribuită
3.090 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.090 RON

din 3.090 RON estimat