Atribuită Cumpărare directă

61694048 AMBULEX MANUSI NIT.VIO.M. BU 2 23356330 ROLE PROFESIONALE 100M 2S BU 6 47388830 KLINTENSIV GEL DEZINF.5L BU 1 51997856 DISPENSER SAPUN/DEZINFECT BU 4 47906540 DISPENSER CU SENZOR DEZ/S BU

Număr anunț
DA25649773
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA VARBILAU (CUI 29062931)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.412,89 RON
Valoare atribuită
1.412,89 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.412,89 RON

din 1.412,89 RON estimat