Atribuită Cumpărare directă

PACHET SERVICII MONTARE ANVELOPE AUTOBUS IN FOLOSUL UM02216

Număr anunț
DA25649760
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA (CUI 15051428)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
50116500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
453,75 RON
Valoare atribuită
453,75 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

453,75 RON

din 453,75 RON estimat