Atribuită Cumpărare directă

Jaluzele rolă day/night 10 MP-150 LEI/MP și jaluzele verticale înclinate 10 MP-65LEI/MP, cu transport, montaj și accesorii incluse conform ofertei nr.3729/18.05.2020. Produsele vor fi însoțite de Certificat de calitate și garanție, Declarație de conformitate și Proces verbal recepție.

Număr anunț
DA25650882
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
Furnizor / câștigător
MAYDAY SRL (CUI 6370223)
Cod CPV
39515400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.150 RON
Valoare atribuită
2.150 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.150 RON

din 2.150 RON estimat