Atribuită Cumpărare directă

1 USA LAMELARA PIN 2013X494MM DIGITOP AI1321094113112 98.35000 0.00 98.35000 24.000 buc 2 BALAMA ARIPI PLANE 04 ZI 50/36 2BUC/SET 290088 FERONERIA FR8337981218 1.94000 0.00 1.94000 40.00000 set

Număr anunț
DA25653115
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44221200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.438 RON
Valoare atribuită
2.438 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.438 RON

din 2.438 RON estimat