Atribuită Cumpărare directă

Serviciile solicitate presupun executarea urmatoarelor : - cosit gazon Parc primarie - 300 mp - cosit gazon Camin Cultural Gura Ocnitei - 1100 mp - cosit gazon Camin Cultural Adanca - 780 mp - cosit gazon parc Monument Adanca -3884 mp - doborat mecanit arbori rasinoase peste 50 cm inclusiv transportul resturilor din zona de lucru - 1 buc ( situat in parc primarie ) - greblat frunze, gunoaie si alte resturi de pe spatiile verzi Cantitatile pot fi modificate in functie de situatia concreta din teren, fara a depasi insa valoarea achizitiei

Număr anunț
DA25654476
Autoritate contractantă
COMUNA GURA OCNITEI (PRIMARIA GURA OCNITEI DAMBOVITA) (CUI 4344465)
Furnizor / câștigător
PRES SERV GURA OCNIŢEI S.R.L. (CUI 38308297)
Cod CPV
71421000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.349,83 RON
Valoare atribuită
3.349,83 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.349,83 RON

din 3.349,83 RON estimat