Atribuită
Cumpărare directă
Produsul EDX SARS-CoV-2 Negative Run Control conține ADN genomic uman și este negativ pentru SARS-CoV-2. Serul de control este destinat pentru testarea întregului proces al unui test de diagnostic molecular, incluzând extracția, amplificarea și detecția. Valoarea atribuită intern pentru produsul EDX SARS-CoV-2 Negative Run Control a fost stabilită prin utilizarea Bio-Rad Digital Droplet PCR (ddPCR). Produsul EDX SARS-CoV-2 Negative Run Control este preparat în matrice sintetică, ce conține conservanți Prezentare: fiola x 0.3 ml Termen de valabilitate: 12 luni de la data fabricatiei
- Număr anunț
- DA25649822
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.445 RON
- Valoare atribuită
- 1.445 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.