Atribuită
Cumpărare directă
*SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN PH-neutru, cu glicerina, Delko Profesional, bidon 5 litri=3 PROSOP HARTIE ROLA premium Tenerella, 3 straturi, set 2 role=15 SACI MENAJERI HDPE VIOLET/GALBEN, 60 liltri, 20buc/rola=30 PAHAR CARTON 240 ml, set 50 buc, 8 oz=2 PAHAR PLASTIC ALB 160 ml, set 100 buc=2 PAHAR PLASTIC ALB 200 ml, set 100 buc=2 PROSOP HARTIE ZZ VERDE STANDARD- 1 strat, 200 foi/pachet=50 HARTIE IGIENICA JUMBO 2 STRAT =100 PROSOP HARTIE ROLA OTI Economy, 2 straturi, 355 foi, 550g, 82ml=35
- Număr anunț
- DA25659327
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Veniamin Costachi" Sinesti (CUI 17169447)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI 8122852)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.305,23 RON
- Valoare atribuită
- 1.305,23 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.