Atribuită
Cumpărare directă
CASCO+RCA Date despre asigurare/ – CASCO –MITSHUBISCHI L200 SV20CPI Valabilitate – 12 LUNI (24.05.2020-23.05.2020) Prima de asigurare –1207,37+665 =1872,37 RON Tip asigurare – CASCO+RCA Date despre asigurare/ – CASCO – SKODA OCTAVIA SV10 CPI Valabilitate – 12 LUNI (24.05.2020-23.05.2020) Prima de asigurare –1226+524 =1750 RON
- Număr anunț
- DA25652823
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA SUCEAVA (CUI 9689791)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.622,37 RON
- Valoare atribuită
- 3.622,37 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.